summer18 "sea of love"

         Już 05.02. do sprzedaży wchodzi nasza kolekcja "Sea of Love". Sesja do niej powstała w centrali miszkomaszko wiosną zeszłego roku i była pierwszą tak dużą i dokładnie taką jaką sobie wymarzyliśmy sesją. Zaprosiliśmy najukochańsze muzy, przyjaciółki, siotry, koleżanki nawet jako gość specjalny pojawiła się babcia Marysia. Fotografowała Agata Witkowska, na planie pomagała jako set designer Ola Gerlach, a magiczny makijaż wykonała Marysia Ciernioch. Dream team!
         Nasze sukienki szyjemy z dzianin, dzięki czemu są wygodne i łatwe w noszeniu dla każdej kobiety bez względu na wiek czy tryb życia. Dzianina delikatnie dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów, a na dodatek nie wymaga zbytnio prasowania....chociaż my prasujemy namiętnie! Wszystkie wzory najpierw rysujemy, a potem drukujemy na zamówienie, by były całkiem wyjątkowe i niepowtarzalne. Przede wszystkim jednak wierzymy w kobiecą siłę, w miłość i przyjaźń i wsparcie jakie staramy się na codzień i w wyjątkowych chwilach zapewniać sobie na wzajem z bliskimi nam kobietami. Dzięki nim mamy cudowne morze miłości i nim chcemy dzielić się z wami!

Na początek mniejsza dostawa i chętnie dowiemy, które produkty spodobają się wam najbardziej, by jeszcze lepiej przygotować drugą turę dostawy!

dziękujemy modelkom i wszystkim wam za ciepło i inspirację. Love ya!

wystąpiły: Zosia, Kasia, Maria, Anna, Majka, Ula, Ania, Agata i babcia Marysia.
Komentarze

Popularne posty