SYRENY ///mermaids basic collection
Syreny zawsze mnie fascynowały i kocham je do tego stopnia, że mam kilka wytatuowanych, a jedną w swoim logo! Ten motyw od początku przewija się w printach miszkomaszko w różnych wydaniach, ale największą popularnością wśród was cieszy się wzór w łuski, który po długiej nieobecności powraca w dwóch wersjach kolorystycznych. Lubimy myśleć o nim jak o naszej bazie, bo pasuje do wszystkiego! W tej mini kolekcji pojawiają się dwa, a właściwie trzy nowe modele. Sukienka Florence jest teraz nieco krótsza i prostsza, a do tego mniejszy dekolt. Dwie całkowite nowości to Big Princess z dołem z trzech klinów w kształcie wycinka koła, kręci się znakomicie w czasie tańca i sięga tuż za kolano dając bardzo dziewczęcy i wdzięczny krój. Frida to obszerna spódnica w stylu Flamenco z odcinanym dołem z łuskami krojonymi ze skosu. Trzy różne sposoby na noszenie łusek na różne okazje i humory. 
Z okazji syreniego come backu zaprosiliśmy modelki na lekcję jogi prowadzoną przez Natalię, a po jodze na dzikie tańce w klimatycznej sali gimnastycznej. Wszystkie dziewczyny to nasze koleżanki, kuzynki i przyjaciółki, z którymi wspólnie tworzymy niepowtarzalną atmosferę w czasie sesji i staramy się myśleć o tych chwilach jak o małym święcie po pracy związanej z przygotowaniami nowej kolekcji. Bawimy się razem, jemy i pijemy, śmiejemy się i jesteśmy sobą, bo moda to odrobina magii w codzienności, to mała radość i tło dla chwil zwykłych i też tych bardzo wyjątkowych. Dziewczyny wymiatają! Każda z nas ma w sobie syrenę!

Dziękujemy Kasi, Martynie, Uli, Natalii, Agacie, Marii, Annie, Uli, Monice i Lunie, Łucji i naszej mamie za te piękne wnętrza zdobyte last minute :) oraz Stachowi, który dzielnie zastępuje Zosię.

zdjęcia one and only Agata Witkowska
buty pożyczone od Streetshot.plKomentarze

Popularne posty