Kiermasz w centrali//SOBÓTKI

Zapraszamy wszystkich na święto Św. Marcina w nowej odsłonie centrali miszkomaszko na ul. Łukaszewicza 20a w Poznaniu. Z tej okazji organizujemy kiermasz i zaprosiliśmy lokalnych twórców do współpracy.
Pierwszym gościem jakiego chcielibyśmy wam przedstawić są Sobótki. W naszych printach motywy kwiatowe przewijają się nieustannie i są naszym ulubionym tematem niezależnie od pory roku, w Centrum Kultury Zamek trwa wystawa poświęcona Fridzie Kahlo, a na horyzoncie okres świąteczny czyli czas idealny na roślinne dekoracje. Wianki umieszczamy na głowie, wieszamy na ścianie czy kładziemy na stole, zrobione z żywych kwiatów i roślin są najpiękniejsze! Dzięki Izie i Karolinie nauczycie się tajników i sztuczek potrzebnych do samodzielnego wykonania efektownego wianka. My najchętniej nosilibyśmy kwiaty we włosach codziennie i na każdą okazję, bo w końcu moda to odrobina magii w szarej codzienności.

koszt warsztatów: 40zł (płatne na miejscu)
zapisy: miszkomaszko@gmail.com
co ze sobą zabrać: uśmiech i zręczne ręce
czas:
16:00 (komplet uczestników/brak miejsc)
17:30 (są jeszcze miejsca, czekamy na zgłoszenia!)

dzień: sobota 11.11.

miejsce: centrala miszkomaszko ul. Łukaszewicza 20aTego dnia zapraszamy również na kiermasz, na którym kupicie skarby z magazynu i przedpremierowo nadchodzącą kolekcję, kosmetyki naturalne tworzone przez naszą super modelkę Martynę, zjecie pyszne ciasta, a dla najmłodszych przygotowaliśmy niespodzianki z Panią Kredką. Centrala będzie otwarta w godzinach 15:00 - 20:00

Do zobaczenia!


Komentarze

Popularne posty