Dzień Matki

                    Na Dzień Matki przygotowaliśmy dla was mini kolekcję jako zapowiedź wchodzącej w lipcu kolekcji jesiennej "Plastik Flower". Model Marianne inspirowany jest sukienkami jakie nosiła nasza babcia Marianna w czasach swojej młodości. Od dawna marzyliśmy, by zrobić coś specjalnie dla niej i o niej, bo jej wkład w istnienie miszkomaszko i w nasze życie jest wyjątkowy i jest naszą największą fanką od samego początku. Dzięki niej i dzięki naszej mamie kobiecość to dla nas przede wszystkim wielka siła i optymizm.
                   Każda mama wie, że nie wszystko idzie zawsze zgodnie z planem, ale to żaden powód, by się poddawać! Nasze spódnice na początku miały być sukienkami, ale w wyniku serii przeróżnych nieprzewidzianych zdarzeń (tu dziękujemy wszystkim bliskim i przyjaciołom za wsparcie i dobre rady w całej szalonej historii!) stały się zupełnie nowym modelem, w którym od razu wszyscy się zakochaliśmy. Jak wiemy posiadanie dzieci uczy też cierpliwości, więc mając już cudowne zdjęcia autorstwa Agaty Witkowskiej i po niezapomnianej sesji z niezwykłymi modelkami...musimy jeszcze chwileczkę poczekać aż spódnice przyjadą ze szwalni i będziemy mogli je do was wysyłać. 

Na stronie znajdziecie w przedsprzedaży nowy model spódnic w czterech nowych wzorach. Wysyłki planujemy w tygodniu 05-09.06.2017. W razie pytań piszcie do nas na maila lub przez formularz kontaktowy na stronie.

...a kolekcja letnia do końca weekendu w specjalnej zniżce!
Komentarze

Popularne posty